Garážová vrata MINIROL® BASIC/COMFORT/LARGE

Úspora místa, bezpečnost, design. To jsou rolovací garážová vrata Minirol

Přemýšlíte o pořízení vrat do garáže? Rolovací garážová vrata Minirol jsou ideálním řešením, pokud potřebujete ušetřit místo, zabezpečit objekt před nevítanými hosty, ale také zvolit designově pěkné řešení. 
 
Pokud máte menší garáž, nebo chcete zkrátka její prostory využít na maximum, jsou garážová vrata Minirol tím pravým řešením. Díky skvělému konstrukčnímu řešení vrata nezaberou místo pod stropem garáže, k čemuž dochází například u sekčních garážových vrat. Tyto prostory tak můžete využít pro jiné účely. Rolovací vrata lze navíc umístit i do prostor, do kterých by jiná vrata nešla zasadit. Šikmý koncový profil navíc umožňuje instalovat vrata i na zkosenou podlahu.
 

Prosvětlovací a větrací prvky zajistí větší bezpečnost
Rolovací garážová vrata jsou opatřena mnoha bezpečnostními a prosvětlovacími prvky. Na vrata jsme integrovali také světelnou mříž, nový inovativní bezpečnostní prvek. Vrata ovšem mají také další prvky. Na křídla vrat lze umístit až deset profilů s prosvětlením nebo provětráním. Vrata lze taktéž osadit průhledovými lamelami s okénky, díky kterým se vnitřní prostor garáže dostatečně prosvětlí.
Spolehlivá ochrana majetku

Vrata Minirol od společnosti Building Shutter Systems dokonale zabezpečí váš majetek před nevítanými hosty, a to díky použití pevných hliníkových lamel s vysokou tuhostí. Závěsné pružiny, které drží lamely v jedné rovině, zase ochrání vrata proti nadzvednutí.
 
Dalším důležitým bezpečnostním prvkem, který na vrata implementujeme, je pádová brzda. Ta brání samovolnému odvinutí lamel z hřídele a nekontrolovanému pádu vratové výplně.
 
Vrata jsme rovněž vybavili novým systémem plovoucích pojezdů, který umožňuje poziční změnu hřídele. Díky tomu dojde k vytvoření nejoptimálnějšího možného úhlu náběhu lamelové výplně do vodicích lišt.

Až do šířky 6 metrů
Rolovací vrata vyrábíme ve třech variantách – BASIC, COMFORT a LARGE. Jednotlivé modely se od sebe liší několika aspekty.

Garážová vrata BASIC vyrábíme v základním provedení s maximální šířkou do 4 500 mm s motorickým pohonem. Vrata lze však také objednat s manuálním ovládáním. Maximální plocha vrat u varianty BASIC je 12 m².
 
Rolovací vrata COMFORT vyrábíme s motorickým pohonem v maximální šířce 5 600 mm. Vrata mají inovativní pojezdový systém a lze je využít na plochy do 20 m². Další výhodou je, že je lze dodat také s mřížovinou, která úroveň zabezpečení ještě zvýší.
 
Rolovací garážová vrata LARGE lze stejně jako u předchozí varianty využít do maximální plochy 20 m². Maximální šířka podle lamely může být až do 6 metrů, a tak je lze využít i pro velké privátní či průmyslové objekty.
 
V případě, že si zvolíte vrata s elektrickým ovládáním, nemusíte se bát, že byste při výpadku proudu vrata neotevřeli. V takové situaci je totiž možné využít záložní manuální ovládání klikou.
 
Vrata si můžete vybrat buď s boxem, nebo bez něj. Rolovací garážová vrata s boxem se skvěle hodí do exteriéru, jsou odolné proti různým povětrnostním podmínkám, ale také prachu a jiným nečistotám. Rolovací vrata bez boxu jsou naopak vhodná pouze do interiéru, lamely totiž nejsou chráněny. Jsou proto ideálním řešením do uzavřených objektů, jako jsou sklady. 

Různé barevné varianty
Ačkoliv je zabezpečení objektu na prvním místě, je samozřejmě důležitý také design. V moderní práškové lakovně vám vrata rádi nalakujeme v jakémkoliv odstínu dle vzorníku barev RAL. Ať už upřednostňujete výraznější odstíny, nebo se raději držíte neutrálních barev, z naší nabídky si bez problému vyberete.

Montáž i bez nutnosti stavebních úprav
V závislosti na umístění vrat montujeme vrata buď za otvor, nebo před něj. U první varianty je hřídel vrat umístěna uvnitř místnosti a při montáži v interiéru je tedy nutné mít nějaký prostor. Při umístění před otvorem a do otvoru není prostor třeba, jelikož se vrata montují v exteriéru.   
 
Potřebujete pomoci s výběrem rolovacích garážových vrat? Ozvěte se nám nebo našim partnerům, které najdete po celé České republice a na Slovensku. Rádi vám poradíme. 

 


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech