Úspora energie

Současné trendy v navrhování budov jsou ovlivněny nároky na úsporu energií v míře, s jakou jsme se v historii nesetkali. Komplexnost požadavků na stavební řešení a jeho skloubení s nároky na komfort a design nás staví před úkol vyvážit užitnou a estetickou stránku konceptu i s ohledem na rozdílnost vlivů klimatu v zimním a letním období.

Pozornost se v prvé řadě soustřeďuje na problematiku tepelných ztrát, tedy zimního období. Stále častěji však zaznívá volání po účinném a ekonomickém řešení pro letní měsíce.

Zejména pro letní období je vhodným způsobem stínění pomocí screenových clon. Je to jediný typ stínící techniky, kterým lze dosáhnout žádoucího zamezení tepelných zisků, tedy přehřívání interiéru v letních měsících, při současném zachování zrakové pohody a vizuálního kontaktu s okolím. Pozitivně tak lze ovlivnit energetickou bilanci budovy snížením, či úplnou eliminací nákladů na chlazení, případně nucené větrání.

Zde se nabízí využití našich produktů typu Screen, Lockscreen a Cablescreen. Potřebné podklady najdete v sekci ke stažení. Součástí naší nabídky je také technická podpora produktů.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Další články


<5 let záruka
5 let záruka
<Technické poradenství na místě
Technické poradenství na místě
<Poptávka zdarma
Poptávka zdarma
<Výrobky na míru
Výrobky na míru