Kvalita a profesionalita v každém detailu

Rolety, sítě, screeny a vrata jsou na domě vystaveny různým povětrnostním podmínkám – od přímého slunečního záření a velkých teplot v létě, přes deště a mlhavé počasí na podzim, až po zimní mrazy se sněhem a námrazou. Aby všem těmto nástrahám naše výrobky odolaly a sloužily Vám dlouhou dobu, zakládáme si na tom, aby kvalita našich výrobků byla vždy 100%.

Uvědomujeme si, že nabídnout kvalitní výrobek je největším firemním bohatstvím, na kterém se dá dlouhodobě stavět a růst. Pro naše výrobky tedy pečlivě vybíráme a nakupujeme materiál pouze od prověřených dodavatelů z České Republiky, Německa, Belgie a dalších států západní Evropy. Lakujeme v naší lakovně, která patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější lakovny v ČR. Toto podtrhuje také oborový certifikát Qualicoat, který si držíme stabilně od doby otevření lakovny. 

Snažíme se vždy naslouchat přáním zákazníka a tato přání se snažíme plnit. Náš vývojový tým pracuje neustále na vylepšování a zdokonalování našich produktů tak, aby v maximální míře odpovídaly potřebám a přáním našich zákazníků. Kvalita a spokojenost zákazníka jsou spojené nádoby a proto neustále podnikáme kroky k tomu, abychom udrželi jejich hladiny na maximální úrovni.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Další články


<5 let záruka
5 let záruka
<Technické poradenství na místě
Technické poradenství na místě
<Poptávka zdarma
Poptávka zdarma
<Výrobky na míru
Výrobky na míru