Komfort pro Váš domov

Motorické ovládání rolety Vám zajistí tu nejvyšší míru pohodlí jejich užívaní. Nemusíte procházet celý dům a stahovat každou roletu zvlášť. Jedno stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači Vám umožní zatažení všech rolet v domě současně.

Ovládání doplněné spínacími hodinami umožňuje časové nastavení vytahování a zatahování rolet. Ranní vstávaní do práce v letním období může být tak velmi příjemné. Roleta se začne vytahovat dle Vámi nastavené hodiny a Vás probudí denní světlo a slunce. Tato funkce ovládání rolet lehce zmate případné nezvané hosty v průběhu Vaši dovolené.

Dalším doplňkem ovládání rolet je čidlo, které neustále sleduje intenzitu slunečního záření a venkovní teplotu. Když slunce svítí příliš intenzivně nebo je-li vzduch příliš horký nebo studený, reaguje na to tyto tepelné změny vytažením nebo zatažením rolety. Tím Vám pomáhá zvýšit energetickou úspornost objektu, ale také zajistí po celý rok příjemné vnitřní klima.

Pomocí pokročilého systému řízení rolet iveo Home Server lze rolety ovládat bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. A to zcela jednoduše a intuitivně prostřednictvím tabletu, PC/notebooku nebo smartphone. Ať jste na dovolené, v kanceláři či na cestách!

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Další články


<5 let záruka
5 let záruka
<Technické poradenství na místě
Technické poradenství na místě
<Poptávka zdarma
Poptávka zdarma
<Výrobky na míru
Výrobky na míru