Bezpečí pro Vás a Vaše nejmilejší

Vybavte Vaše okna jednoduchým, elegantním a přitom účinným zařízením. Ochráníte tak Váš domov a přizpůsobíte jej Vašim aktuálním potřebám ve dne, v noci, v zimě i v létě – kdykoliv se Vám zachce.

Představte si nechráněné okno. Skrze něj proudí do Vašeho domova slunce, hluk, chlad, nepříjemné pohledy kolemjdoucích či hmyz. Nabízíme celou řadu produktů, které Vám pomohou se účinně bránit proti těmto situacím.

Pomocí screenové clony změkčíte denní světlo pronikající do interiéru a vytvoříte příjemné a útulné prostředí, které Vám zajistí potřebné soukromí.  Současně screenová roleta v létě velmi účinně brání solárním ziskům a s tím spojenému přehříváním místnosti, oproti klimatizaci, která při amatérském nastavení a bez pravidelného čištění, může způsobovat zdravotní problémy. Screenové rolety v zimě navíc chrání okno před prouděním chladného vzduchu a pomáhají udržet cenné teplo v místnosti.

Předokenní rolety nabízejí překážku proti vniknutí do místnosti oknem, výbornou izolaci, regulaci denního světla a ochranu proti horku. Díky tomu snižují spotřebu energií ve Vašem domově, protože minimalizují tepelné ztráty v zimě a tepelné zisky v létě. Rolety Vám vytvoří dokonalé soukromí, ať už se po ránu umýváte, nebo večer relaxujete.

Sítě proti hmyzu Vám umožní ponechat okna otevřená a dopřát si klidnou relaxaci, bez bzučení nevítaného hmyzu.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Další články


<5 let záruka
5 let záruka
<Technické poradenství na místě
Technické poradenství na místě
<Poptávka zdarma
Poptávka zdarma
<Výrobky na míru
Výrobky na míru